ДОПОМАГАЄМО НАШИМ ПАРТНЕРАМ ВИЙТИ НА МІЖНАРОДНИЙ РИНОК

Успішно працюємо з юридичними особами

Нас обирають не лише фізичні особи, ми співпрацюємо з багатьма юридичними особами, а зокрема і з великими компаніями та корпораціями по всій Україні. Звісно ж у нас є можливість укласти договір та працювати по перерахунку. Якщо Ви бажаєте приєднатися до великого кола задоволених нашими перекладами компаній – ми будемо раді співпраці!

 

Наші послуги – для стрімкого розвитку вашого бізнесу

Послуги для юридичних осіб

Усний переклад

Бюро перекладів у Львові ТОП Переклад  надає послуги як і усного послідовного перекладу, так і усного синхронного перекладу. У чому ж між ними різниця Ви можете дізнатися на нашій Головній сторінці або ж уточнити у наших менеджерів. У нашій команді працюють лише професійні перекладачі зі всієї України. Наші перекладачі вже неодноразово приймали участь у великих конференціях, бізнес-зустрічах, як офлайн, так і онлайн. Це надзвичайно талановиті спеціалісти, які працюють у цьому напрямі не один і не два роки. Усі компанії, які з нами співпрацюють, завжди задоволені виконанням завдань та рівнем надання послуг.

Ви можете стати однією з таких

компаній, почавши співпрацювати

з нами. І гарантуємо, що іноземні

партнери захочуть працювати

лише з Вами!

Письмовий переклад

Письмовий переклад – основний вид діяльності нашої агенції перекладів. Це те, що ми вміємо та любимо, а це означає, що виконуємо ми цю роботу професійно. Наш колектив менеджерів та позаштатних перекладачів завжди якісно та вчасно надають послуги перекладу нашим корпоративним клієнтам. Серед наших клієнтів-юридичних осіб різноманітного спрямування фірми, з якими ми співпрацюємо вже багато років. Серед великої кількості зданих замовлень є документи юридичного, медичного, технічного спрямування. Також за потреби виконуємо засвідчення перекладу: нотаріальне або печаткою агенції.

Ми завжди готові допомогти із

перекладом різних типів та

запрошуємо до плідної співпраці.

Апостиль та легалізація

Апостилювання та легалізація документів для юридичних осіб є достатньо дороговартісним процесом і, зазвичай, може займати багато часу. Проте ми завжди намагаємося надати якомога точнішу інформацію стосовно терміну виконання та зробити все можливе, що від нас залежить, щоб Ваші документи були готові якомога швидше. Ми виконуємо проставлення апостилю у Львові, легалізацію на Канаду, Кувейт та інші країни. Умови легалізації для кожної окремої країни необхідно уточнювати. 

 

співпраця з нами – запорука вашого успіху

Умови співпраці

Ми завжди готові до відкриття нових горизонтів та підкорення нових вершин разом з Вами! Безсумнівно наша Агенція перекладів ТОП Переклад завжди готова допомогти Вашому підприємству в оформленні документів та здійсненні перекладу цих документів. Ми працюємо з юридичними особами вже багато років, тому напрацювали свою систему співпраці. Ви легко можете комунікувати з нами за допомогою електронної пошти, у Viber, Telegram та WhatsApp. Ми, зазвичай, укладаємо договір про надання послуг, згідно із ним виставляємо рахунки та акти і все, працюємо. Якщо Вам необхідна легалізація документів, проставлення апостилю або засвідчення перекладу, що вимагає присутності оригіналу в нашому офісі – Ви можете надати його особисто, або ж просто надіслати поштою або службою кур’єрської доставки. Все дуже просто! Тому не зволікайте – почніть співпрацю з нами сьогодні і Ви невдовзі не розумітимете як без нас вели свою діяльність!

«Дівчата досить швидко та якісно переклали договір та іншу технічну документацію на польську мову. А сфера нашого бізнесу – це заземлення та блискавкозахист, що є досить вузькопрофільним напрямом і вимагає відповідних знань у цій галузі. Наші польські партнери дуже задоволені співпрацею з нами завдяки вашій компанії! Попереду в нас ще вихід на ринки інших європейських країн, тому готуємо для вас нові замовлення на переклад каталогів нашої продукції та послуг на німецьку та англійську мови.

Рекомендую! Так тримати!»

ТОВ «ЛЕО ЛАЙТМЕН УКРАЇНА»