МИ ЯКІСНО ВИКОНУЄМО ПЕРЕКЛАДИ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

Професійний письмовий переклад у Львові

Письмовий переклад – це найпопулярніший вид перекладу. Проте процес письмового перекладу є не таким простим як здається, адже це не лише передавання тексту іншою мовою, а й інтерпретація змісту, що звісно ж вимагає відповідних знань, кваліфікації та досвіду. Тому ми ретельно обираємо перекладачів, які зможуть забезпечити найвищий рівень якості перекладу.

Кожен наш спеціаліст має досвід роботи у певній сфері, тому Ви можете бути впевнені у якості перекладу Ваших документів. Перекладачі нашої перекладацької агенції у Львові працюють у таких напрямах: переклад стандартних документів, юридичний переклад, медичний переклад, технічний переклад, художній переклад та ін.

стандартні документи

Стандартними документами вважаються такі українські документи, як: свідоцтва про народження, про одруження, про смерть, дипломи тощо. Іноземними стандартними документами можна вважати паспорти, деякі свідоцтва, довідки тощо. Для таких документів встановлена стала ціна. Для решти документів наші менеджери прорахують для Вас вартість відповідно до кількості символів із пробілами у Вашому документі.

МЕДИЧНИЙ ПЕРЕКЛАД

Наше Бюро перекладів Львів ТОП Переклад працює тільки з медиками – перекладачами, тому якість перекладів документів медичної тематики ми гарантуємо!

ТЕХНІЧНИЙ ПЕРЕКЛАД

На рахунку Агенції перекладів у Львові ТОП Переклад десятки перекладених інструкцій, технічних паспортів, будівельних планів, креслень та іншої технічної документації. Окрім того, що наші спеціалісти працюють з відповідними тематиками та спеціалізованими словниками, Ваша документація у вигляді перекладу буде максимально відповідати оригіналу.

ЮРИДИЧНИЙ ПЕРЕКЛАД

До категорії юридичного перекладу ми, Бюро перекладів Львів ТОП Переклад, відносимо як і документи, які виготовляє нотаріус для фізичних осіб (наприклад, довіреності, різноманітні заяви, витяги про право власності тощо), так і документи, які стосуються юридичних осіб, такі як документи про реєстрацію юридичної особи, договори, статути, різні свідоцтва та інші. Також ми, Агенція перекладів Львів Топ Переклад, хочемо зауважити, що перекладали багато книг на цю тематику. Тож, як Ви зрозуміли, Бюро перекладів у Львові ТОП Переклад працює не лише з фізичними особами, а й із великими юридичними, зокрема і з нотаріусами та адвокатами/адвокатськими об’єднаннями, яким ми та наші перекладачі у галузі права завжди готові допомогти у питанні перекладів.

ХУДОЖНІЙ ПЕРЕКЛАД

Художній переклад – це, на думку Перекладацької агенції у Львові ТОП Переклад, свого роду вид мистецтва, тому він може вимагати до себе більше часу та уваги. Але воно того варте! Якщо Ви видавництво або ж просто бажаєте читати книги лише УКРАЇНСЬКОЮ, тоді Вам безсумнівно до нас! Хоча завжди оригінал вважають кращим, ніж переклад – Ви будете насолоджуватися кожним словом попри те, що це не оригінал книги, а саме переклад, виконаний нашим спеціалістом.

Засвідчення перекладу печаткою агенції

Завірення перекладу печаткою агенції – це найпростіший та найоптимальніший спосіб завірення вірності перекладу згідно з оригіналом. Ми, Бюро перекладів Львів ТОП Переклад, виконуємо засвідчення нашою печаткою відповідно до міжнародних стандартів оформлення документів, які прийняті у більшості країн світу, тобто таке завірення містить скріплення люверсом та печатки нашої агенції. Таке завірення, зазвичай, підходить для використання закордоном, проте Вам варто ОБОВ’ЯЗКОВО уточнити чи часом не потрібне нотаріальне засвідчення перекладу. Так-так, і це ми виконуємо!  

Присяжний переклад

Присяжний переклад Львів – це переклад, який виконує перекладач, акредитований певною країною. Тобто кваліфікацію цього перекладача підтвердило консульство або посольство, або ж безпосередньо орган влади на території цієї держави. Тобто такий переклад буде більш прийнятним у країні, куди Ви прямуєте. Це може бути польський, французький, словацький та інші переклади. За деталями звертайтеся за номером телефону вище або пишіть нам на електронну пошту або у месенджери. Ми, Агенція перекладів у Львові ТОП Переклад,  будемо дуже раді Вам допомогти!

Нотаріальне завірення перекладу

Наш нотаріус – кваліфікований юрист, який зможе засвідчити Ваш переклад за необхідності, а Вам не потрібно ні про що турбуватися, адже послуги нотаріального перекладу у Львові ми, Бюро перекладів у Львові ТОП Переклад, надаємо комплексно. Вам просто варто вказати що саме Вас цікавить для конкретного документа. Також ми можемо надати контактні дані нашого нотаріуса для з’ясування питань, які стосуються суто його юрисдикції.

Зателефонуйте для безкоштовної консультації

Наші професіонали нададуть усю необхідну інформацію

Переклад — це вміння оперувати різноманітністю.

Барбара Кассен