10+ років досвіду

Бюро перекладів

ТОП Переклад

Центр перекладів ТОП Переклад – це молода компанія, створена у місті Львові спеціалістами, не побоюся цього слова, професіоналами у сфері перекладів. Адже ми працюємо вже більше 10 років із Вашими документами. Ми знаємо толк у цьому.

Окрім менеджерів, які з Вами спілкуються та надають консультації, у нас дистанційно працюють перекладачі, які вже напрацювали не меншу кількість років досвіду роботи. Завдяки такій команді та злагодженій роботі цієї команди кількість наших задоволених клієнтів надзвичайно швидко зростає!

Найкраще Перекладацьке бюро у Львові 

Ми з упевненістю можемо сказати, що ми найкраще Бюро перекладів у Львові, адже якість нашого перекладу ми гарантуємо за рахунок співпраці із найкращими перекладачами Львова та України! Також ми працюємо із спеціалістами, у яких певна мова є рідною. Наші менеджери – це професіонали у цій сфері діяльності, адже працюють із перекладами вже більше 10 років. Тому Ви можете звертатися із будь-яких питань стосовно перекладу або легалізації. Вважаємо, що на кожне Ваше запитання у нас буде відповідь, яка допоможе Вам вирішити власні питання або ж підготувати документи.

У нашій Перекладацькій агенції у Львові ТОП Переклад завжди радо та із усмішкою Вас зустрінуть наші працівники, із радістю допоможуть. Будемо Вас раді бачити!

років у сфері перекладів

професіоналів своєї справи

%

Задоволених клієнтів

знавці своєї справи!

Давайте знайомитись!

Ми впевнені, що зможемо завоювати Вашу довіру і рівень цієї довіри чимраз зростатиме, адже менеджери нашого Бюро перекладів ТОП Переклад є не лише крутими спеціалістами, а й хорошими людьми, які завжди йдуть назустріч нашим клієнтам та готові допомогти у багатьох питаннях та проблемах. Ми знаємося на своїй справі і готові своїми знаннями приносити користь суспільству!

Пехник Мар’яна

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

Робота у сфері перекладів та з корпоративними клієнтами з 2009 року

 

Ольга Бокало

Менеджер по роботі з фізичними особами, перекладач та викладач англійської мови

Професіонал, перекладач з досвідом понад 5 років

Перекладач — це людина, яка зшиває світ докупи.

Барбара Кассен