ЯКІСТЬ ПЕРЕКЛАДУ ПЕРЕДУСІМ

Апостиль

Виконуємо різноманітні види легалізації документів для різних країн світу, зокрема й апостилювання, яке є спрощеним підвидом легалізації.

номер телефону

+380674491149
Viber, Telegram, WhatsApp

електронна пошта

Місцезнаходження

Робочі години

Пн – Пт: 09:00 – 19:00

Субота: 10:00 - 15:00

Неділя - вихідний

Що це таке?

Апостиль  – це штамп міжнародного зразка, який підтверджує справжність підпису та печатки на документі, який необхідно апостилювати. Такий апостиль ставиться на самому документі або ж оформлюється як додаткова сторінка до нього. Його ставлять на документи, видані державними органами, або ж на нотаріальні копії таких документів.

Для чого потрібен апостиль?

Все насправді простіше, ніж здається. Очевидно, що документи, видані за кордоном, можуть бути незрозумілими або ж оформлюватися не так як звикли у тій чи іншій країні, тому щоб такі документи можна було використовувати в іноземних державах, їх потрібно перекласти та відповідним чином
легалізувати для тої чи іншої країни. Щоб спростити процедуру легалізації (апостилювання – це один із видів легалізації) у 1961 році була прийнята Гаазька Конвенція, яка скасовує процедуру консульської легалізації, що значно спрощує надання юридичної сили документу шляхом проставлення на нього апостиля. Відтоді усі країни, які приєдналися до цього договору, можуть легалізувати документи таким чином.

Іншими словами, апостиль – це підтвердження справжності документа та печатки установи на ньому, а також підтвердження того, що людина, яка підписала певний документ, має на це право та повноваження.

Які документи можна апостилювати?

Апостиль не ставиться на документи, видані тими країнами, які не є країнами-учасницями Гаазької Конвенції. Для цього виконується значно довша процедура консульської легалізації, про яку Ви детальніше можете дізнатися у розділі про Легалізацію.

Також зверніть, будь ласка, увагу, що апостиль на території України ми можемо поставити лише на документах, які видані в Україні!

Апостиль на території України ставлять такі міністерства, як:

  • EМіністерство освіти (МОН) ставить апостиль на документах, які видані освітніми закладами, наприклад на табелях, атестатах, дипломах, а також на додатках до них, на різноманітних довідках;
  • EМіністерство юстиції (Мін'юст) ставить апостиль на документах, які видані нотаріусами, органами юстиції, судами, тобто, наприклад, договори, нотаріальні заяви, рішення суду;
  • EМіністерство закордонних справ (МЗС) ставить апостиль на таких документах, як медичні довідки певного зразка для виїзду за кордон, довідки про відсутність судимості, документи, видані податковими органами та іншими державними установами.

Зателефонуйте для безкоштовної консультації

Наші спеціалісти нададуть усю необхідну інформацію

Переклад — це вміння оперувати різноманітністю.

Барбара Кассен