ДОПОМАГАЄМО НАШИМ ПАРТНЕРАМ ВИЙТИ НА МІЖНАРОДНИЙ РИНОК

Успішно працюємо з юридичними особами

Нас обирають не лише фізичні особи, ми співпрацюємо з багатьма юридичними особами, а зокрема і з великими компаніями та корпораціями по всій Україні. Звісно ж у нас є можливість укласти договір та працювати по перерахунку. Якщо Ви бажаєте приєднатися до великого кола задоволених нашими перекладами компаній – ми будемо раді співпраці!

номер телефону

+380674491149
Viber, Telegram, WhatsApp

електронна пошта

Місцезнаходження

Робочі години

Пн – Пт: 09:00 – 19:00

Субота: 10:00 - 15:00

Неділя - вихідний

Наші послуги – для стрімкого розвитку вашого бізнесу

Послуги для юридичних осіб

Усний переклад

Наша компанія надає послуги як усного послідовного перекладу , так і усного синхронного перекладу . У нашій команді працюють лише професійні перекладачі зі всієї України. Наші перекладачі неодноразово брали участь у великих конференціях, бізнес-зустрічах в офлайн та онлайн-форматах. Це спеціалісти, які працюють у сфері перекладу багато років. Компанії, які з нами співпрацюють, задоволені виконанням завдань та рівнем надання послуг .

Ви можете стати однією з таких компаній, почавши співпрацю з нами. І гарантуємо, що іноземні партнери захочуть працювати саме з Вами!

Письмовий переклад

Письмовий переклад – основний вид діяльності нашої агенції перекладів. Колектив менеджерів та перекладачів завжди якісно та вчасно надають послуги перекладу нашим корпоративним клієнтам. Серед наших клієнтів-юридичних осіб є різноманітного спрямування компанії, з якими ми співпрацюємо вже багато років. Серед великої кількості зданих замовлень – документи юридичної, медичної, технічної тематики. Також за потреби виконуємо засвідчення перекладу : нотаріальне або печаткою агенції.

Ми завжди готові допомогти із перекладом різних типів документів та запрошуємо до плідної співпраці.

Апостиль та легалізація

Апостилювання та легалізація документів для юридичних осіб є достатньо дороговартісним процесом і, зазвичай, може займати багато часу. Проте ми завжди намагаємося надати якомога точнішу інформацію стосовно терміну виконання та зробити все можливе, щоб Ваші документи були готові якомога швидше. Ми виконуємо проставлення апостилю у Львові , легалізацію для Канади, Кувейту та інших країн.

Умови легалізації для кожної окремої країни потребують уточнення.

співпраця з нами – запорука вашого успіху

Умови співпраці

Ми завжди готові до відкриття нових горизонтів та підкорення нових вершин разом з Вами!

Безсумнівно наша Агенція перекладів завжди готова допомогти Вашій компанії в оформленні документів та здійсненні їхнього перекладу.

Ми працюємо з юридичними особами вже багато років, тому маємо впроваджену власну систему співпраці. Ви легко можете комунікувати з нами за допомогою електронної пошти, у Viber, Telegram та WhatsApp.

Зазвичай, ми укладаємо договір про надання послуг. Згідно із ним, виставляємо рахунки та акти.

Якщо Вам необхідна легалізація документів, проставлення апостилю або засвідчення перекладу (що вимагає присутності оригіналу в нашому офісі) – Ви можете надати його особисто, або ж просто надіслати поштою чи службою кур’єрської доставки.

Лояльні клієнти – найкраща винагорода

Нам довіряють